انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: ویژگی های دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره  (دفعات بازدید: 598 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین minamaleki681

  • کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 12
  • امتیاز: 0
    • ديدن مشخصات

 هنگام خرید دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره می بایست به نکات مثبت و منفی  دستگاه های تشخیص چهره توجه شود چراکه دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره دارای محاسن ومعایب خاص خود هستند که عدم توجه به این نکات  مشکلاتی را برای سازمان و ارگان مورد نظر ایجاد خواهد کرد.

درحال حاضر شرکت های مختلفی تولید کننده دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره هستند اما پیش ازخرید هر یک از این دستگاه ها باید دقت شود که آیا محل نصب این دستگاه ها دارای نور شدید خورشید است یا نه؟ چراکه در صورت تابیده شدن نور خورشید از پشت  سر خود، هیچ یک از دستگاه ها قابلیت شناسایی چهره فرد را ندارند.در حال حاضر دستگاه شرکت Suprema  بهترین دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره است وامکان شناسایی افراد در تاریکی مطلق را نیز داراست.

در حال حاضر اکثر دستگاه های تشخیص چهره ، چهره افراد  را بر اساس فاصله دو چشم تشخیص می دهند که در صورت استفاده از عینک امکان شناسایی چهره فرد وجود ندارد و تنها دستگاه حضور غیاب  تشخیص چهره  Supremaبا شناسایی 25  نقطه از صورت امکان شناسایی افراد با عینک را دارا می باشد همچنین این دستگاه تغیرات چهره فرد را در شناسایی لحاظ کرده و در صورت بلند شدن ریش ، استفاده از عینک  وموارد این چنین ، موارد را برای شناسایی های بعدی ثبت و در شناسایی دچار مشکل نمی شود. 

 
« آخرين ويرايش: 08 اسفند, 1396, 03:34:06 توسط admin »