انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: سیستم کنترل تردد G3  (دفعات بازدید: 472 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین baharazadi96

  • کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 8
  • امتیاز: 0
    • ديدن مشخصات
سیستم کنترل تردد G3
« : 01 بهمن, 1396, 11:40:26 »
 یکی از محصولات کمپانی ZKTeco که نظر کاربران را به خود جلب کرده است دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره G3 است که درسال 2016 وارد بازار گردید و با تغییر زبان  به فارسی و تغییر تاریخ به شمسی توانست در بین دستگاه های حضور و غیاب کره ای جزء بهترین دستگاه کنترل تردد شناخته شود .این سیستم می تواند برای شناسایی کاربر از سنسور تشخیص چهره و اثرانگشت و کارت و... استفاده کند . در نسخه های قدیمی این کمپانی مدل های iFace و uFace برای شناسایی کاربر از تمام سنسور های G3 استفاده می کردند با این تفاوت که تمام مکانیزم  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره G3 ترقی کرده است .

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره G3 یکی از بهترین دستگاهایی است که با شرکت های کره ای رقابت کرده است این دستگاه می تواند 3000 چهره را در حالت 1 به N شناسایی کند در صورتی که دستگاهای دیگر نهایت 1000 و یا 2000 چهره را ذخیره کنند ، عملکرد این دستگاه به این صورت است که اسکلت چهره را شناسایی و ثبت کرده  و بر روی چهره نقطه گذاری می کند پس نتیجه می گیریم که دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره G3 قادر است که عکس را از چهره واقعی تشخیص دهد .
یکی از فناوری هایی که در این دستگاه به کار برده شده است فناوری SilkID است که با استفاده از این فناوری اثر انگشت های خشک و خیس و یا کثیف و... تشخیص داده می شود حتی اگر کاربر انگشت خود را تا 360 درجه حرکت دهد این فناوری اثر انگشت را شناسایی می کند و همچنین دارای کارتخوان RFID  است و به کاربر اجازه می دهد که با توجه به نوع کارت دستگاه مورد نظر را انتخاب کند .


« آخرين ويرايش: 01 بهمن, 1396, 03:28:30 توسط admin »