انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

آخرین ارسال‌ها

صفحه: [1] 2 3 ... 10
1
رونق تجارت با یادگیری روش‌های تبلیغات در اینستاگرام
 
با خرید تبلیغات در اینستاگرام در طولانی مدت تخفیف بگیرید
قبل از این که این مورد را شرح دهیم، بدانید که بهتر است قبل خرید یکباره و طولانی مدت، پیج‌های مختلفی را امتحان کنید و هرکدام که بازدهی بیشتری داشت برای این کار انتخاب کنید. در ابتدا باید از اینستاگرامر بپرسید که هزینه یک پست برای مدت مشخص چقدر می‌شود.
زمانی که قیمت دست تان آمد، از او بپرسید که آیا برای خرید هفتگی یا ماهیانه تخفیفی در نظر گرفته است یا خیر. بیشتر اینستاگرامرها این تخفیف را در نظر می‌گیرند و آگهی شما را یک روز در میان یا هفته‌ای چند بار به نمایش در می‌آورند.
در مورد دیگر آگهی دهندگان برای تبلیغات در اینستاگرام سوال کنید
شاید برایتان مهم باشد که چه برندهای دیگری با اینستاگرامر کار می‌کنند. اگر در این باره سوال نکنید ممکن است روزی ببینید که آگهی شما بعد از آگهی رقیب اصلی تان قرار گرفته است!
قیمت‌های تبلیغات در اینستاگرام به شدت متنوع است
روش های تبلیغات در اینستاگرام بسیار گسترده است و هر فرد قیمت و تعرفه تبلیغات در اینستاگرام خاص خودش را دارد و این تعرفه‌ها به شکل چشمگیری با هم تفاوت دارند. حواس تان باشد که در ازای چه خدماتی چه پولی می‌دهید.
حواس تان به انواع حساب‌های کاربری برای تبلیغات در اینستاگرام باشد
حساب‌های مختلفی در اینستاگرام وجود دارد. شما اگر می‌خواهید خودتان تبلیغات اینستاگرامی خود را بر عهده بگیرید، باید حواس تان به موارد زیر باشد:
پیج‌های موضوعی: تبلیغات در این پیج‌ها معمولا از پیج‌های دیگر ارزان تر است. پیج‌های موضوعی بر روی موضوع خاصی متمرکز هستند و به شخص خاصی وابستگی ندارند. آنها ممکن است فقط عکس هایی از حیوانات، طبیعت، عکس‌های کارتونی، جوک و لطیفه یا عکس‌های آموزشی ارسال کنند.
پیج‌های فروشگاهی: تعرفه تبلیغات در این پیج‌ها معمولا در حد وسط قیمت‌ها قرار دارد. تعداد فالوئر زیاد یکی از ویژگی‌های این پیج هاست و البته باید توجه داشته باشید که تعداد آگهی هایی که این اینستاگرامرها ارسال کنند نیز زیاد است.
پیج‌های شخصی وبلاگ نویسان یا دیگر افراد مشهور: اینگونه پیج‌ها اغلب بیشترین میزان قیمت در اینستاگرامرها را دارند. دلیل این موضوع نیز تاثیر زیاد این افراد روی کاربران شان است. به طوری که احتمالا تبلیغات در این پیج‌ها بازدهی بیشتری خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که معمولا این افراد آگهی کمی ارسال می‌کنند و تا خودشان از کیفیت کالای شما اطمینان نداشته باشند، آن را تبلیغ نخواهند کرد.
2
یکی از اساسی ترین پرسش هایی که در ابتدای راه اندازی یک کسب و کا جدید و ثبت یک شرکت ذهن شما را مشغول خواهد کرد انتخاب قالب اصلی شرکت می باشد تصمیم گیری در رابطه با این مهم ذر ابتدای شروع فعالیت شما از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و نیاز به بررسی و مطالعه کافی خواهد داشت . انتخاب نوع شرکت به اهداف اعضا در آینده و نوع فعالیت افراد،میزان مسئولیت هر یک از شرکا و تعداد افراد عضو بستگی خواهد داشت  در نخستین بررسی های قانون تجارت ایران و شرکت های قابل ثبت آن متوجه خواهید شد که از میان شرکت های هفت گانه،شرکت های سهامی و با مسئولیت محدود در زمره شرکت های فعال و متداول در امر تجارت و امور بازرگانی محسوب می گردند.
از آن جا که مطالعه ی خصوصیات و ویژگی های انواع شرکت ها در انتخاب نوع شرکت تاثیر به سزایی خواهد داشت ،لازم است به ارائه تعریف مختصری از انواع این قالب ها بپردازیم:
اقسام شرکت های تجاری
شرکت های تجاری به موجب ماده 20 قانون تجارت بر هفت قسم  است
1-شرکت های سهامی
2-شرکت های با مسئولیت محدود
3-شرکت های تضامنی
4-شرکت های نسبی
5-شرکت های مختلط سهامی
6-شرکت های مختلط غیرسهامی
7-شرکت های تعاونی تولید و مصرف
شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی خاص شرکتی است که تمام سرمایه آن توسط موسسین تامین می گردد.در شرکت سهامی خاص مجمع عمومی موسس وجود ندارد و تعداد شرکای آن کمتر از شرکت سهامی عام است.در این گونه شرکت ها صدور اعلامیه پذیره نویسی وجود ندارد و در بدو امر 35% از سرمایه باید در حساب مخصوصی سپرده شود
سایر مشخصات شرکت های سهامی خاص عبارت است از
1-حداقل سرمایه شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال است
2-تعداد مدیران حداقل 3 نفر است
3-تعداد سهامداران نباید از سه نفر کمتر باشد
4-در شرکت سهامی خاص مبلغ اسمی سهام محدود نیست
5-سهام شرکت سهامی خاص قابل عرضه در بورس نیست
6-در شرکت سهامی خاص اوراق قابل انتشار نیست
7- انتقال سهام در شرکت سهامی خاص موکول به موافقت سایر شرکاست
8-در شرکت سهامی خاص،مسئولیت شرکا به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک است
برای تشکیل شرکت سهامی خاص؛موسسین باید امور ذیل را انجام دهند
1-تامین سرمایه شرکت به شرحی که در فوق آمد
2-تهیه اساسنامه که باید به امضای کلیه سهامداران برسد
3-تعیین روزنامه کثیرالانتشاری که هر گونه آگهی و اطلاعیه راجع به شرکت تا تشکیل اولین مجمع عمومی عادی،در آن منتشر خواهد شد
4-انتخاب اولین مدیران و بازرس یا بازرسان شرکت(اصلی و علی البدل)،که باید در صورتجلسه ای قید و به امضای کلیه سهامداران برسد
شرکت با مسئولیت محدود
شرکت با مسئولیت محدود،از رایج ترین شرکت های بازرگانی در کشور ما می باشد و عمدتاَ بین اعضای یک خانواده یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می گردد.به موجب ماده 94 قانون تجارت،شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می باشد.ضمناَ برای میزان سرمایه شرکت با مسئولیت محدود هیچ مبلغی تعیین نشده است
شرکت با مسوولیت محدود دارای محاسن و معایبی می باشد. از جمله محاسن شرکت با مسئولیت محدود می توان به موارد ذیل اشاره کرد
1-شرکت با مسوولیت محدود می تواند تنها با حضور 2 شریک هم تشکیل گردد.
2-حداقل سرمایه برای این نوع شرکت پیش بینی نشده است برخلاف شرکت های سهامی عام و خاص.
3-تعداد مدیران در این شرکت به صورت اجباری تعیین شده و شرکت می تواند به وسیله یک یا چند مدیر موظف یا غیرموظف اداره شود برخلاف شرکت های سهامی که در سهامی عام باید حداقل 5 مدیر و در سهامی خاص حداقل 3 مدیر انتخاب شوند،محدودیتی برای مدت شرکت در شرکت با مسوولیت محدود وجود ندارد.
از معایب شرکت با مسوولیت محدود می توان به موارد ذیل اشاره کرد
1-چون مسوولیت شرکا در حد سهم الشرکه آن ها می باشد اشخاص برای فرار از مسوولیت و عدم اجرای تعهدات خود این نوع شرکت را تشکیل می دهند.
2-پذیره نویسی و پرداخت تمام سهم الشرکه صوری می باشد و همچنین ورقه ای برای سهم الشرکه به صورت اوراق تجارتی قابل نقل و انتقال صادر نمی گردد.
3-همچنین نقل و انتقال سهام آزادانه صورت نمی گیرد بلکه موکول گشته است به رضایت عده ای از شرکا که لااقل سه چهارم سرمایه را داشته باشد و اکثریت محدودی را نیز دارا باشد.همچنین این نقل و انتقال باید به موجب سند رسمی باشد(ماده 103 قانون تجارت)
شرکت سهامی عام
حداقل شرکا در شرکت سهامی عام 5 نفر است.حداقل سرمایه پانصد هزار تومان و حداقل هیات مدیره یا مدیران 5 نفر و مسئولیت شرکا به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.
شرکت تضامنی
در شرکت تضامنی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکا نامحدود است و هر شریک مسئولیت کامل دارد.
شرکت نسبی
حداقل شرکا در شرکت نسبی 2 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و  مسئولیت شرکا به نسبت سهم الشرکه هر شریک می باشد.
شرکت مختلط سهامی
در شرکت مختلط سهامی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکای ضامن نامحدود و شرکای سهامی به میزان مبلغ اسمی هر شریک می باشد.
شرکت مختلط غیر سهامی
در شرکت مختلط غیر سهامی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکای ضامن نامحدود و شرکای غیر سهامی به میزان سهم الشرکه می باشد
شرکت تعاونی
حداقل شرکا در شرکت تعاونی 7 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران 3 تا 7 نفر و  مسئولیت شرکا در صورت سهامی بودن به میزان مبلغ اسمی هر سهامدار و در صورت غیر سهامی بودن با توجه به تراضی شرکا در اساسنامه می باشد.

ثبت شرکت ثبتیکال
3
پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان / آداپتور دیواری 5 ولت 3 آمپر
« آخرين ارسال توسط ahmadfox 29 آبان, 1396, 11:24:35  »
با سلام، طی فاکتورهای شماره 81249 و کد کالای 1401001، یک عدد آداپتور 5 ولت 3 آمپر دیواری خریداری نمودم. طبق مشخصات قید شده در سایت ولتاژ ورودی 100-240 ولت AC درج گردیده بود ولی روی آداپتور ولتاژ ورودی 100 VAC درج گردیده است و عملا کاربردی ندارد لطفاً بررسی نمایید.
4
موتورها / پاسخ : کمک
« آخرين ارسال توسط مسئول فنی 29 آبان, 1396, 10:06:03  »
تفاوت در ابعاد و گشتاور موتور هست ، موتور های استوانه ای هم مناسب هستند.
5
امروزه انواع مواد افزودنی بتن در شرایط محیطی مختلف استفاده میشود که نمونه ای از آن پودر سخت کننده سطح به روش خشکه پاشی میباشد که برای ساخت بتن ضد سایش کاربرد دارد و بتن ضد سایش دارای خواص و ویژگی هایی میباشند از جمله ضد سایش بوده و در اثر عبور و مرورهای مکرر به هیچ عنوان گردو خاک ایجاد نشده و کف تغییر ظاهر نخواهد داد و دارای مقاومت فشاری بالا بوده و قدرت بسیار بالا برای مراکزی که عبور و مروز وسایل فوق سنگین در آن صورت میگیرد یا دستگاههای سنگین قرار داده میشود .
http://white-damavand.ir/fa/page/51/%D8%A8%D8%AA%D9%86%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B4%20%7C%20%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1%20%D8%B3%D8%AE%D8%AA%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D8%B3%D8%B7%D8%AD%20%D8%A8%D9%87%20%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D8%AE%D8%B4%DA%A9%D9%87%20%D9%BE%D8%A7%D8%B4%DB%8C
6
موتورها / پاسخ : کمک
« آخرين ارسال توسط mm1381 27 آبان, 1396, 08:38:18  »
این موتور مینی هست ایا با موتور های گیربکس معمولی استوانه ای تفاوتی نداره؟
این موتور در فروشگاه ناموجود است!
7
موتورها / پاسخ : کمک
« آخرين ارسال توسط مسئول فنی 27 آبان, 1396, 09:03:23  »
برای قوطی های نوشابه سبک وزن یک موتور معملی با دور پایین (همان 60 دور در دقیقه ) مناسب هست، مثل کد 0106001 در سایت فروشگاه
8
دوست عزیز ، میتونید سرو موتور های خطی موجود در سایت فروشگاه رو ببینید ، مثل کد 0114003
9
پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان / بالابر الکتریکی کوچک
« آخرين ارسال توسط sadkhb 26 آبان, 1396, 05:02:39  »
با سلام ما برای ساخت یه دستگاه نیاز به بالابر یا یا جک یا ریلی داریم که عمودی جابجا بشه و بتونه یک صفحه مربع شکل رو به وزن ده کیلوگرم جابه جا کنه از چه دستگاه یا قطعه مکانیکی یا الکتریکی میتونیم استفاده کنیم که هم کوچیک باشه و در فریم 70*70 سانت دستگاه جا بشه هم کم هزینه باشه هم کار کنه وزود خراب نشه ؟
10
موتورها / پاسخ : کمک
« آخرين ارسال توسط mm1381 25 آبان, 1396, 05:12:48  »
میخوام با باتری کتابی انجام بدم.این غلتک برای صاف کردنه.از قوطی فلزی برای غلتک استفاده میکنم.غلتک پیچیده ای نیست.کار دانش آموزیه.
صفحه: [1] 2 3 ... 10