انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: مشکل نیامدن بخش کتابخانه در پروتیوس  (دفعات بازدید: 54 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین stiphen janny

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 7
    • ديدن مشخصات
من چند روز که میخوام با پروتیوس کار کنم ولیno libraries found میده و نمیدونم راه حل در امدن از این مشکل چیه ؟ ویندوز من 10 است و سیستم 64 بیتی دارم ,و الان چند روز این مشکل رو دارم و نگید که مشکل از سیستم است . اطفا کمکم کنید و بگید الان چیکار کنم ؟

آفلاین مسئول فنی

• مدیر سایت
  • یه دنگ از سایت به نامشه
  • ارسال: 1257
    • ديدن مشخصات
احتمالا پروتئوس درست نصب نشده ، کتابخانه های پروتئوس نصب نکردید و یا از فایلی استفاده میکنید که کتابخانه قطعات آن در سیستم شما نصب نیست، میتونید از لینک زیر کتابخانه قطعات را جداگانه دانلود و نصب کنید. به ورژن پروتئوس هم دقت کنید.
https://wle.ir/4783/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%A6%D9%88%D8%B3.html

آفلاین stiphen janny

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 7
    • ديدن مشخصات
با سلام من نسخه پروتیوس روی ویندوز 8.3 است ,میتونم از این استفاده کنم و کتابخانه رو دانلود کنم ؟ و مشکل دیگه ام اینه که من به پوشه libraies فایل ها با فرمت کدویژن هستند ,نمیدونم چرا فایل ها به کد ویژن تبدیل شدند ,مشکل از این موضوع نیست ؟ چیکار کنم

آفلاین مسئول فنی

• مدیر سایت
  • یه دنگ از سایت به نامشه
  • ارسال: 1257
    • ديدن مشخصات
اگر فایل های کتابخانه در پوشه library هستند نباید مشکلی در کتابخانه های قطعات باشد، مشکل کدویژن هم به خاطر پسوند فایل های کتابخانه هست که lib. میباشد و مشکلی نیست ، شما روال ایجاد پروژه و افزودن قطعه به فایلتون رو توضیح بدید و اگر امکان داره عکسی هم از مشکل بزارید ، البته با توجه به مشکلاتی که تو نسخه 8 پروتئوس هست پیشنهاد میکنم از نسخه 7.10 این نرم افزار استفاده کنید.