انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

دیدن ارسال ها

این قسمت به شما امکان مشاهده تمامی پست‌های این کاربر را می‌دهد. توجه کنید که شما پست‌هایی که در قسمت‌های قابل دسترس شما، ارسال شده‌اند را می‌بینید.


ارسال‌ها - مسئول فنی

صفحه: [1] 2 3 ... 95
1
اون برای تنظیم دقیق ولتاژ خروجی هست

2
دوست عزیز ، سوالتون را واضح تر بیان کنید و در صورت امکان شماتیکی قرار دهید، اما به طور کلی به نظر میرسد میتوانید از آی سی 555 استفاده کنید، دیتاشیت قطعه را مطالعه کنید، در صورتی هم که سیستم زمانی شما قدری پیچیده تر باشد میتوانید با میکروکنترلر مدارتان را طراحی کنید.

3
به طور پیش فرض انتخاب ولتاژ روی 220 ولت هست ، برای تغییر آن به حالت 110 ولت باید کاور منبع تغذیه را باز کنید و کلید انتخاب ولتاژ را در حالت 110 ولت قرار دهید.

4
دوست عزیز ، کلیه ژیروسکوپ های موجود در سایت فروشگاه این کار را انجاام میدهند ، میتوانید با مراجعه به دیتاشیت آن ها خروجی ها و سایر پارامتر های مربوطه آن ها را مشاهده و متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

5
دوست عزیز لومن این ال ای دی به طور دقیق مشخص نیست ، نمونه های مشابه این ال ای دی حدود 1000 تا 2000 میلی شمع روشنایی دارد .
ال ای دی های نوار همه با هم موازی هستند و امکان روشن کردن تک تک وجود ندارد.

6
دوست عزیز ، این برنامه تست شد و مشکلی نداشت ، شما از شماتیک ، کافی بودن جریان دهی تغذیه ، انتخاب درست پورت آردوئنو و درست آپ لود شدن برنامه و سیم بندی و اتصالات صحیح بردتون مطمئن بشید

7
آموزش رباتیک / پاسخ : ارتباط avrبه لپ تاپ
« : 10 آبان, 1397, 10:13:51  »
در صورتی که قصد انتقال بیسیم اطلاعات را دارید کد 0501091 را مشاهده کنید، برای انتقال با سیم برای این فاصله بهتر هست از پروتکل RS485 استفاده کنید، با استفاده از یک آی سی مبدل ttl به rs485 (کد 0316150 موجود در سایت فروشگاه روبوایکیو) اطلاعات ارسالی از پورت uart میکرو را به rs485 تبدیل و پس از انتقال از طریق مبدل usb به rs485 (کد 0503008) موجود در سایت فروشگاه روبوایکیو آن را به کامپیوتر انتقال دهید.

8
برنامه و شماتیکتون را قرار دهید

9
متاسفانه در حال حاضر درایور استپ موتوری با قابلیت اتصال به کامپیوتر در فروشگاه روبوایکیو موجود نیست.

10
کد 0505037 را در سایت فروشگاه روبوایکیو مشاهده کنید.

11
میتوانید ژیروسکوپ های موجود در سایت فروشگاه را مشاهده و متناسب با کارایی و بودجه مورد نظرتون انتخاب کنید.

12
آشنایی با قطعات / پاسخ : انکودر
« : 06 آبان, 1397, 10:56:31  »
برای کاربرد مورد نظر شما اپتوکانتر بهتر هست ، هم کارایی مورد نظر شما را دارد و هم از نظر اقتصادی به صرفه هست

13
خیر

14
کد 0514018 را در سایت فروشگاه مشاهده کنید، با استفاده از این ماژول میتوانید سیگنال emg را دریافت و تقویت کنید، پس از آن لازم هست خروجی این ماژول را بسته به نرخ نمونه برداری مورد نظرتون به مبدل آنالوگ به دیجیتال میکروکنترلر متصل کنید و نمونه های آنالوگ را با نرخ منظم از طریق پورت uart میکروکنترلر به کامپیوتر ارسال کنید ، برای این کار میتوانید از مبدل usb به سریال (کد 0503098) استفاده کنید، در نرم افزار متلب میتوانید نمونه های دریافتی از پورت سریال را دریافت ، پردازش و چاپ کنید. میتوانید ویدئو موجود در لینک زیر را هم مشاهده کنید.
https://fr.mathworks.com/videos/using-matlab-and-arduino-to-acquire-analog-signals-100739.html

15
از نظر کاربرد مورد نظر شما نباید تفاوتی داشته باشد، شما فیوز بیت های میکرو را بررسی کنید ، ممکن هست یکی از میکرو ها قبلا پروگرام شده باشد و فیوز بیت ها روی حالت مورد نظر شما نباشد ، پس از پروگرام کردن میکرو هم حتما برنامه را verify کنید ، بعضی مواقع در طول فرایند انتقال برنامه به حافظه فلش میکرو ممکن هست مشکلی به وجود آمده باشد.

صفحه: [1] 2 3 ... 95