انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

دیدن ارسال ها

این قسمت به شما امکان مشاهده تمامی پست‌های این کاربر را می‌دهد. توجه کنید که شما پست‌هایی که در قسمت‌های قابل دسترس شما، ارسال شده‌اند را می‌بینید.


ارسال‌ها - مسئول فنی

صفحه: [1] 2 3 ... 91
1
پروژه های آردوینو / پاسخ : ماژول rf
« : 27 تیر, 1397, 05:17:34  »
کد محصول و شماره فاکتور را ذکر کنید لطفا

2
خیر مشکلی نیست ، میتوانید هر آی سی adc دلخواه را به atmega وصل کنید و اطلاعات آن را با هر پورت دلخواه مثل usart یا spi یا i2c به رسپبری بفرستید ، حتی میتوانید با کمی سختی در برنامه نویسی آی سی adc با هر خروجی را مستقیما به gpio های رسپبری متصل و مستقیما درایور آن را برنامه نویسی کنید.

3
دوست عزیز بسته به وزن ، اندازه و امکانات ربات پرنده شما موتور های زیادی ممکن هست برای شما مناسب و یا نا مناسب باشد ، معمولا برای پرنده های کوچک از میکرو موتور ها استفاده میشود که سبک هستند و سرعت چرخش بالایی دارند ، میتوانید میکرو موتور های داخل سایت را مشاهده کنید.

4
در صورتی که قصد اتصال adc به رسپبری را دارید سایر آی سی های ADC هم میتوانید استفاده کنید و آن ها را به GPIO برد رسپبری متصل کنید، و در صورت نیاز درایور آن را برنامه نویسی کنید مثل آی سی adc0831 که هشت بیتی هست اما در صورتی که حتما پرتکل ارتباطی SPI مد نظر شماست باید به دنبال نمونه های دیگر بگردید.

5
بحث آزاد / پاسخ : تقویت خروجی صدا
« : 23 تیر, 1397, 02:01:41  »
اول بررسی کنید آیا صدا به درستی وارد تقویت کننده می شود، و اینکه آیا تقویت کننده سالم هست و به درستی تقویت انجام میشود

6
دوست عزیز ، اطلاعات این محصول به طور کامل در صفحه توضیحات محصول هست، لطفا مطالعه بفرمایید، به وسیله این درایور میتوانید، جهت ، سرعت و تعداد پله و تعداد تکرار یک موتور پله ای را مشخص کنید، با در نظر گرفتن این شرایط خودتان باید کارایی این محصول را برای پروژه خود بررسی کنید، زیرا عدم اطلاع کامل بنده از پروژه شما ممکن هست باعث شود اطلاعات اشتباه به شما داده شود.

7
انواع انکودر ها ، کانتر ها و دیود و فتو دیود در سایت موجود هست ، پارامتر ها و دیتاشیت هم موجود هست ، میتوانید مشاهده کنید و متناسب با نیازتون انتخاب کنید.

8
لطفا اگر از معیوب بودن قطعه مطمئن هستید و اطمینان دارید این قطعه خراب به دست شما رسبده با پشتیبانی برا مرجوع کردن و تست قطعه صحبت کنید.

9
اسم قطعات مشخصه ، شما کدوم رو متوجه نشدید؟؟؟؟
منظور از 27p هم همون 27 پیکو فاراد هست

10
لطفا بفرمایید چطوری تست میکنید، از چه پروگرامری استفاده میکنید، نحوه وصل کردن پروگرامر را به طور کامل بفرمایید ، از درست بودن تغذیه مطمئن شوید.

12
کد محصول و شماره فاکتورتون رو بفرمایید لطفا

13
موتورها / پاسخ : موتور الکتریکی
« : 04 تیر, 1397, 10:10:38  »
دوست عزیز موتور با گشتاور مورد نیاز شما برای راه اندازی یک موتور 125 در سایت فروشگاه موجود نیست.

14
وقتی شما رجیستر ها را مقدار دهی کرده اید من نمیتونم از روی کد متوجه بشم منبع کلاک شما چیه و آیا pll درست پیکربندی شده و ... ، اما مواردی که الان به نظرم میرسه یکی اینکه منبع کلاکتون رو مطمئن بشید چی تعریف کردید و اگر کریستال خارجی و یا کلاک خارجی هست درست به پایه های مربوطه وصل شده باشه ، pll درست مقدار دهی شده باشه ، در ضمن این تحلیل شما که برای 10 میلی ثانیه باید 960k بشمارید تحلیل درستی نیست و بسته به کامپایلر و مفسری که استفاده میکنید ممکن هست زمان های مختلف ایجاد بشه برای اطمینان یا باید اسمبلی کد بنویسید و یا از تایمر استفاده کنید .

15
آشنایی با قطعات / پاسخ : سنسور فشار
« : 04 تیر, 1397, 10:01:04  »
دسته سنسور های فشار را در سایت فروشگاه مشاهده کنید و یا عبارت "سنسور فشار" را در سایت فروشگاه جست و جو کنید ، توضیحات سنسور ها کامل هست ، متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

صفحه: [1] 2 3 ... 91