انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: قفل میکرو  (دفعات بازدید: 775 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین behrooz00

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 2
    • ديدن مشخصات
قفل میکرو
« : 08 اردیبهشت, 1395, 01:01:29 »
ممنون مهندس.مهندس میکرو من 16f877a هست و تو اینترنت که سرچ کردم یه مقاله به زبان انگلیسی پیدا کردم که برای باز کردن قفل میکرو رو با مواد شیمیایی شکافته بود و از اونجا برای باز کردن قفل میکرو ناامید شدم.الان سه تا از میکروهام قفل شدن که البته اشتباه خودم در اوایل برنامه نویسی بود و فیوز بیتاشو تغییر داده بودم موقع پروگرام کردن.حالا هر چی به این میکروها برنامه می دم عمل نمی کنن و خوب نمی شه هم برنامه داخلشونو خوند.خواستم ببینم از دوستان کسی تا به حال تونسته قفل این میکرو رو باز کنه و یا اینکه تونسته میکرو قفل شدرو برنامه بده یا نه؟در مورد سوال دوم که پروگرمر ارور osscal می ده منظورتون اینه که برنامه پروگرمر رو دانلود کنم درسته؟
« آخرين ويرايش: 08 اردیبهشت, 1395, 01:13:37 توسط behrooz00 »

آفلاین محمد پورخلیلی

• یه دنگ از سایت به نامشه
  • ارسال: 893
    • ديدن مشخصات
    • سپهر تراشه پارس
پاسخ : قفل میکرو pic
« پاسخ #1 : 08 اردیبهشت, 1395, 08:18:21 »
اره میشه بجز یه سرس از میکروها که فقط یک بار قابل برنامه ریزی هستند.
چطور بپرسیم ؟    http://forum.roboeq.ir/index.php?topic=1902

آفلاین مسئول فنی

• مدیر سایت
  • یه دنگ از سایت به نامشه
  • ارسال: 1578
    • ديدن مشخصات
پاسخ : قفل میکرو pic
« پاسخ #2 : 08 اردیبهشت, 1395, 08:41:32 »
سلام.می خواستم ببینم اگه میکروpic قفل بشه می شه دوباره داخلش برنامه ریخت یا دیگه بی مصرف می شه.دوم اینکه من پروگرمر pickit2 دارم وقتی می خوام 12f675 باهاش پروگرم کنم ارور osscal می ده باید چیکار کنم.ممنون

ابتدا از سایت میکروچیپ، ورژن 2.5 و یا 3.0 نرم افزار را دانلود کنید. در این نرم افزار، منوی لازم برای کالیبره کردن اسیلاتور از طریق رجیستر osscal وجود دارد. اگر در مورد این رجیستر اطلاعی ندارید، حتما دیتاشیت میکرو را مطالعه نمایید.