شاخه برنامه نویسی > میکروکنترلر ARM

میکرو arm stm32f103ret

(1/2) > >>

تازه وارد:
سلام

میخواستم با این میکرو کار کنم اگر منبع یا کتابی برای آموزش در این مورد میشناسید لطفا ذکر کنید

با تشکر.

محمد پورخلیلی:
سلام اگه قبل از یادگیری این میکرو با سری AVR و زبان ++C کار کرده باشی راه اندازی و استفاده از قابلیت های این میکرو کار اسونیه. برای شروع یه برد خرید کن و مثالها رو روش تست کن.

هوگو:
این شاید یه عقیده شخصی باشه، (میکروهای شرکت ST یا حتی قطعاتشون بیشتر به درد کارهای آزمایشگاهی و تست می خوره و در کارهای واقعی که نیاز به استقامت و عدم خرابی باشه، متاسفانه خیلی ضعیف هستند. یعنی زود خراب میشن)

محمد پورخلیلی:
نه اتفاقا در اکثر تجهیزات صنعتی مثل ECU خودروها و تجهیزات پزشکی ازشون استفاده میشه. برای کارها صنعتی طراحی مدار حرف اول رو میزنه بعد از اون میکرو

مسئول فنی:

--- نقل‌قول از: هوگو در 30 دی, 1395, 12:48:45 ---این شاید یه عقیده شخصی باشه، (میکروهای شرکت ST یا حتی قطعاتشون بیشتر به درد کارهای آزمایشگاهی و تست می خوره و در کارهای واقعی که نیاز به استقامت و عدم خرابی باشه، متاسفانه خیلی ضعیف هستند. یعنی زود خراب میشن)

--- End quote ---

دوست عزیز صحبت کلی در مورد کارایی کلیه قطعات یک کمپانی معتبر نیاز به تحقیقات و بررسی های دقیق با چارچوب علمی دارد. زمانی که قطعه اصلی از این کمپانی دریافت کنید و در شرایط مختلف و تعداد کافی آزمایش شوند می توان در مورد کارایی قطعات نظر داد.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version