شاخه الکترونیک > مینی کامپیوتر رسپبری Raspberry

در خرید لپتاپ راهنماییم کنید

(1/2) > >>

نازگل۶۷:
رشته ام کارشناسی ارشدم  مهندسی قبلا لپ تاپ مدیریتی داشتم .الان باتوجه به این اوضاع کشوروضعیت بهداشت و کنترول ویروس کرونا میخوام یه لپتاپ مهندسی تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید که چه مارکی خوبه؟

sara-75:

--- نقل‌قول از: نازگل۶۷ در 24 اسفند, 1398, 05:02:00 ---رشته ام کارشناسی ارشدم  مهندسی قبلا لپ تاپ مدیریتی داشتم .الان باتوجه به این اوضاع کشوروضعیت بهداشت و کنترول ویروس کرونا میخوام یه لپتاپ مهندسی تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید که چه مارکی خوبه؟

--- End quote ---
ببین اگه کارهای گرافیکی می خوای باهاش انجام بدی مشخصات خوب نیاز داری با رم بالا و سی پی یو بالا و گرافیک بالا

sara-75:

--- نقل‌قول از: نازگل۶۷ در 24 اسفند, 1398, 05:02:00 ---رشته ام کارشناسی ارشدم  مهندسی قبلا لپ تاپ مدیریتی داشتم .الان باتوجه به این اوضاع کشوروضعیت بهداشت و کنترول ویروس کرونا میخوام یه لپتاپ مهندسی تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید که چه مارکی خوبه؟

--- End quote ---
با این اوضاع گرونی بهتره به فکر تهیه ی دست دوم خوب باشی که کمتر برات دربیاد

سارا نیازی:

--- End quote ---
راستش من خیلی از مدل لپ تاپ ها سر در نمیارم ولی یه ماه پیش برای خودم از شیپور لپ تاپ دست دوم خریدم
اولش میترسیدم ولی خداروشکر یه لپ تاپ خوب گیرم اومد

سارا نیازی:

--- End quote ---
به نظرم عجله نکنید و وقت بذارید و هر روز چک کنید حتما یدونه خوبش گیر شمام میاد

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version