انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

دیدن ارسال ها

این قسمت به شما امکان مشاهده تمامی پست‌های این کاربر را می‌دهد. توجه کنید که شما پست‌هایی که در قسمت‌های قابل دسترس شما، ارسال شده‌اند را می‌بینید.


ارسال‌ها - fardin1212

صفحه: [1]
1
بحث آزاد / تولید محتوا و سئو
« : 06 دی, 1399, 04:34:34  »
قبل از این که بیان کنیم سئو چیست آیا تا بحال به این فکر کردید که مردم روزانه چند پست در سایت خود منتشر می‌کنند؟ کاربران وردپرس به تنهایی هر روز بیش از 2 میلیون پست منتشر می‌کنند. یعنی هر 24 ثانیه یک محتوا تولید و ارسال می‌شود.
در حالی که این آمار فقط مختص کاربران وردپرس است. اگر بخواهیم همه پست‌ها و مطالبی که روزانه منتشر می‌شود رابشماریم، مطمئناً این تعداد خیلی بیشتر خواهد بود. این بدان معنی است که در حالی که این پنج جمله را می‌خواندید، کاربران حدود 216 محتوا منتشر کرده اند. این مسئله باعث می‌شود که محبوب شدن به نوعی سخت باشد. اما اگر می‌خواهید سایت خود را به یک سایت موفق تبدیل کنید، مجبور هستید که بدانید سئو چیست.
برای سهولت در کار، انواع محتلف سئو دسته بندی شده که هر کدام اهمیت خاص خود را دارد. انواع مختلف سئو عبارتند از: سئو تکنیکال سئو داخلی سئو محتوا سئو خارجی سئو محلی سئو موبایل سئو تجارت الکترونیکی اما به عبارتی مهمترین آن‌ها سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی است.


صفحه: [1]