انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: موتور و گیر بکس و چرخ مورد نیاز برای رباتی بسیار قدرتمند و سریع حدود 3 کیلوگرم.  (دفعات بازدید: 373 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین es.mohamad789@gmail.com

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 4
    • ديدن مشخصات
یک ربات حدود 3 کیلوگرمی جنگجو اگر خیلی خیلی سریع و قدرتمند باشه باید از چه چرخی و موتوری استفاده کنه؟انتخاب من موتور 12 ولت 12000 دور بوهلر و چرخ 6 سانتی متر الومینیومی با سوراخ 6 ایا مناسب است؟اگر پیشنهاد بهتری دارید کمکم کنید.

برای موتور 12 ولت 12000 دور با چرخ 6 سانتی متر الومینیومی با سوراخ 6 باید چکار کنم تا این دو را به هم وصل کنم.درضمن باید برای این موتور چه نوع گیربکسی بخرم که هم قدرتمند باشد و هم به این موتور وصل شود. ایا رابطی برای وصل این موتور به گیربکس وجود دارد لطفا راهنمایی ام کنید.

ببخشید سوالم یکم طولانی بود.

آفلاین es.mohamad789@gmail.com

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 4
    • ديدن مشخصات
یک ربات حدود 3 کیلوگرمی جنگجو اگر خیلی خیلی سریع و قدرتمند باشه باید از چه چرخی و موتوری استفاده کنه؟انتخاب من موتور 12 ولت 12000 دور بوهلر و چرخ 6 سانتی متر الومینیومی با سوراخ 6 ایا مناسب است؟اگر پیشنهاد بهتری دارید کمکم کنید.

برای موتور 12 ولت 12000 دور با چرخ 6 سانتی متر الومینیومی با سوراخ 6 باید چکار کنم تا این دو را به هم وصل کنم.درضمن باید برای این موتور چه نوع گیربکسی بخرم که هم قدرتمند باشد و هم به این موتور وصل شود. ایا رابطی برای وصل این موتور به گیربکس وجود دارد لطفا راهنمایی ام کنید.

ببخشید سوالم یکم طولانی بود.