انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

دیدن ارسال ها

این قسمت به شما امکان مشاهده تمامی پست‌های این کاربر را می‌دهد. توجه کنید که شما پست‌هایی که در قسمت‌های قابل دسترس شما، ارسال شده‌اند را می‌بینید.


ارسال‌ها - تیم فنی

صفحه: [1]
1
سلام
در Device manager روی آیکون مربوط به مبدل PL2303 کلیلک راست کرده و Update Driver Software را کلیک کنید و درایور مربوط به مبدل را از محل نصب انتخاب کنید تا درایور Update شود. اگر این کار را انجام دادید و همچنان مشکل داشتید. پیشنهاد میکنم که یک درایور دیگر از نت دانلود کنید و نصب کنید.

2
موتورها / پاسخ : درایو مینی سروو
« : 11 بهمن, 1399, 05:49:23  »
سلام
با توجه به دیتاشیت درایور SD84 این درایور از طریق پروتکل USB موتور را کنترل میکند. چون PLC دارای پروتکل USB نیست، نمیتوان این درایور را به PLC متصل کرد.

3
موتورها / پاسخ : پی ال سی + مینی سرو
« : 11 بهمن, 1399, 05:16:29  »
با سلام
با توجه به این که سرو موتور تنها نیاز به پالس PWM برای راه اندازی دارد. PLC میتواند آن را تولید کند. تنها باید به ولتاژ سرو و ولتاژ خروجی PLC دقت کرد که در صورت همخوانی داشتن آن ها نیاز به درایور نیست اما اگر ولتاژها با هم همخوانی نداشته باشند، نیاز به درایور نیز است.

4
سلام
بله امکانش هست. برای مثال میشه از طریق wifi توسط گوشی موبایل دستورات کنترلی را به ماژول wifiای که روی وسیله هست، ارسال کرد و اون وسیله را کنترل کرد.

5
با سلام
در صورتی که با هر میزان چرخاندن مولتی ترن، مشکل شما برطرف نشد، به شماره واتس اپ بخش پشتیبانی پیام دهید و مشکل خود را مطرح کنید.

صفحه: [1]