انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: راه اندازی یک آزمایشگاه الکترونیک خانگی  (دفعات بازدید: 2154 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین مسئول فنی

  • مدیر سایت
  • یه دنگ از سایت به نامشه
  • *****
  • ارسال: 1669
  • امتیاز: 651
    • ديدن مشخصات
بی شک یکی از اولین قدم ها در برپایی یک آزمایشگاه خانگی که نیاز افراد علاقه مند به الکترونیک، دانشجویان این رشته و مهندسینی می باشد که به صورت آزاد کار می کنند، مجموعه ای از قطعات الکترونیکی پر کاربرد می باشد که به صورت مرتب و آماده در جعبه های کشویی مخصوص قرار داده شده اند.


فروشگاه RoboEQ به منظور تسهیل در راه اندازی آزمایشگاه های الکترونیک خانگی، اقدام به تهیه جعبه های قطعات پر کاربرد نموده است. این جعبه ها در دو مدل پر تعداد و کم تعداد می باشد که افراد می توانند با توجه به نیاز خود یکی از موارد پر تعداد و یا کم تعداد را انتخاب کنند. کلیه جعبه ها دارای کشوهایی می باشد که دارای Lable بوده و قطعه موجود در هر کشو مشخص می باشد.این جعبه ها شامل موارد زیر است. برای مشاهده محتویات و تعداد هر کدام از قطعات روی لینک مربوط کلیک کنید.

جعبه 12 خانه آیسی های کاربردی

جعبه 60 خانه مقاومت کامل 50 تایی و 100 تایی که شامل مقاومت های پرکاربرد 5% رنج E12 می باشد.

جعبه 35 خانه خازن پیکو و نانو فاراد 20 تایی و 50 تایی که شامل خازن های عدسی و پلی استر پر کاربرد در مدارات الکترونیکی است.

جعبه 35 خانه سلف میکرو هانری 10 تایی و 50 تایی که شامل سلف های مقاومتی و بشکه ای می باشد و در مدارهای فیلتر و سوئیچینگ کاربرد دارند.

جعبه 12 خانه ترانزیستورهای پر کاربرد 20 تایی و 50 تایی که شامل جفت های ترانزیستوری از BJT تا MOSFET و از توان های پایین تا توان های بالا می باشد.

جعبه 12 خانه پتانسیومترهای پر کاربرد 20 تایی و 50 تایی که شامل پر کاربردترین پتانسیومترها است.

جعبه 12 تایی دیودهای زنر پر کاربرد 20 تایی و 50 تایی که شامل زنرهای 0.5 وات با ولتاژهایی که بیشتر مورد استفاده هستند می باشد.

جعبه 12 خانه دیود و پل دیود پر کاربرد 5 تایی و 20 تایی که شامل انواع مختلف دیودهای معمولی، شاتکی و... و پل های دیود با جریان های مختلف است.

جعبه 12 خانه آیسی های کاربردی 5 تایی که شامل آیسی های مختلف از جمله آپ امپ، مبدل ها، درایورها و... می باشد.

جعبه 15 خانه آیسی های سری 74 پر کاربرد 5 تایی و 50 تایی که شامل پرکابردترین آیسی های منطقی سری 74 است.

« آخرين ويرايش: 21 آذر, 1395, 10:17:14 توسط Hesam Ahmadi »