انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

دیدن ارسال ها

این قسمت به شما امکان مشاهده تمامی پست‌های این کاربر را می‌دهد. توجه کنید که شما پست‌هایی که در قسمت‌های قابل دسترس شما، ارسال شده‌اند را می‌بینید.


ارسال‌ها - مسئول فنی

صفحه: [1] 2 3 ... 110
1
خیر متاسفانه

2
منبع تغذیه و شارژر / پاسخ : پاور سوپلای
« : 11 خرداد, 1399, 10:43:14  »
ظرفیتش چقدر بود و چقدر ازش جریان می کشیدید؟؟؟

3
دوست عزیز ، نمونه های کواد آماده ، موتور های براشلس ، فریم کواد ، انواع رادیو کنترل ماژول های آردوپایلت ، با قیمت ها و امکانات متنوع در سایت موجود هست ، می توانید متناسب با نیاز و طراحیتون با توجه به امکانات بررسی و انتخاب کنید.

4
دوست عزیز ، خروجی فتو دیود ها جریان هست و بع ص.رت خطی نیست، فتو دیود ها در بایاس معکوس متناسب با شدت نور تابشی به پیوند pn جربان اشباع معکوسشان افزایش می یابد و این جریان کم هست که باید با عبور از یک مقاومت به ولتاژ تبدیل شده و این سیگنال تقویت شود.

5
تصویر ال ای دی را قرار دهید

6
چرخ دنده های شانه ای موجود در سایت را مشاهده کنید

7
خیر المان مشکل ندارد ، جریان قید شده حد اکثر جریان در شرایط تبادل گرمایی بالاست

9
گیرنده am دارای یک مدار تانک و فیلتر فرکانس هست و یک تقویت کننده (در ساده ترین حالت) معمولا تقویت کننده ترانزیستوریست و میتواند چند طبقه باشد، در طراحی تقویت کننده ابتدا باید صرف نظر از سیگنال های ac مدار در یک ولتاژ dc بایاس شود و ترانزیستور ها روشن شود ، حال متناسب با میزان تقویت مورد نظر ممکن هست طبقات به صورت دارلینگتون هم باشد.

10
دوست عزیز، قرار نیست ولتاژ سیگنالی که از مدار تانک دریافت می شود ترانزیستور را روشن کند. ترانزیستور ها در یک نقطه کار dc بایاس شده اند و سیگنال دریافتی حول نقطه کار ترانزیستور روشن تغییر میکند، تنظیم گیرنده رادیویی ممکن هست کمی مشکل باشد باید مدار تانک به صورت دقیق تنظیم شود تا فرکانس رزنانس آن دقیقا برابر فرکانس ایستگاه مورد نظر باشد. شما ابتدا مدار تقویت کننده را تست کنید ببینید تقویت به درستی انجام میشود سپس بر روی مدار رزناس کار کنید.

11
احتمالا تعداد آنها 8 ردیف هست و امکان لحیم کردن هر پین به بالا یا پایین فراهم هست پس احتمالا شما 8 ردیف و در هر ردیف 3 پد دارید، به طور پیشفرض هیچ کدام از پین ها به جایی متصل نشده بنابراین آدرس این ریموت صفر هست. در صورتی که گیرنده را هم باز کنید احتمالا پین های مشابهی خواهید یافت، برای تغییر آدرس باید هم آدرس ریموت و هم گیرنده را تغییر دهیم و مشابه قرار دهیم ، به طور مثال پین اول هر دو را به پد بالا و پا پایین متصل کنیم.

12
در روش لامینت باید برد روی طلق به صورت نگاتیو چاپ شود

14
با یک سرچ ساده در اینترنت مدار های گیرنده am ترانزیستوری زیادی پیدا خواهید کرد، که میتوانید بسازید

15
برای بعضی ریموت های کد فیکس با باز کردن درب امکان تغییر آدرس وجود دارد ، میتوانید ریموت را باز کنید و این موضوع را بررسی کنید

صفحه: [1] 2 3 ... 110