انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

دیدن ارسال ها

این قسمت به شما امکان مشاهده تمامی پست‌های این کاربر را می‌دهد. توجه کنید که شما پست‌هایی که در قسمت‌های قابل دسترس شما، ارسال شده‌اند را می‌بینید.


ارسال‌ها - مسئول فنی

صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 111
31
احتمالا تعداد آنها 8 ردیف هست و امکان لحیم کردن هر پین به بالا یا پایین فراهم هست پس احتمالا شما 8 ردیف و در هر ردیف 3 پد دارید، به طور پیشفرض هیچ کدام از پین ها به جایی متصل نشده بنابراین آدرس این ریموت صفر هست. در صورتی که گیرنده را هم باز کنید احتمالا پین های مشابهی خواهید یافت، برای تغییر آدرس باید هم آدرس ریموت و هم گیرنده را تغییر دهیم و مشابه قرار دهیم ، به طور مثال پین اول هر دو را به پد بالا و پا پایین متصل کنیم.

32
در روش لامینت باید برد روی طلق به صورت نگاتیو چاپ شود

34
با یک سرچ ساده در اینترنت مدار های گیرنده am ترانزیستوری زیادی پیدا خواهید کرد، که میتوانید بسازید

35
برای بعضی ریموت های کد فیکس با باز کردن درب امکان تغییر آدرس وجود دارد ، میتوانید ریموت را باز کنید و این موضوع را بررسی کنید

36
سلام ، بله دوست عزیز ، در دیتاشیت محصول هم این مساله ذکر شده

37
سلام
میتونید با استفاده از دیباگر stlink برنامتون را تریس کنید و ببیند چه چیزی باعث تکرار دستور می شود ، ممکن هست چیزی باعث ریست میکرو شود و یا مثلا قرار گرفتن در حلقه while باعث واچ داگ ریست شود ، با دیباگ مشخص خواهد شد چه قسمت موجب ارسال مجدد کد می شود، تنظیمات استراکتچر پیکربندی uart1 در تابع uart_init را هم قرار دهید لطفا.

38
سلام
بله ، فقط دقت داشته باشید که لایه تاپ برای چاپ به روش اتو باید میرور شود.

39
بستگی به نوع تلفن کننده دارد ، بعضی خودشون به صورت داخلی رله دارند و در زمانی که فرمان به آن داده شود رله وصل میشود ، بعضی دارای سیگنال خروجی 12 ولت می باشند که میتوانید آن را به یک رله 12 ولت 7 آمپر متصل و لامپ را کنترل کنید ممکن هست سیگنال خروجی 5 ولت هم باشد که با اتصال آن به رله 5 ولت میتوانید لامپ را کنترل کنید ، بسته به خروجی ممکن هست برای درایو رله به ترانزیستور هم احتیاج باشد.

40
سلام
امپدانس خازن بر حسب اهم برای برق شهر از رابطه 1/(2*3.14*50*مقدار خازن بر حسب فاراد) بدست می آید.

41
منبع تغذیه و شارژر / پاسخ : پاور
« : 07 اردیبهشت, 1399, 09:52:08  »
پل دیود ورودی تا خازن صافی را بررسی کنید (خازن الکترولیتی بزرگی که روی برد هست) روی اون خازن باید ولتاژ بالایی (بالای 250 ولت) افتاده باشد. با توجه به اینکه این قسمت ولتاژ بالایی دارد در صورتی که تجربه کافی ندارید خودتون این کار را انجام ندهید .

42
منبع تغذیه و شارژر / پاسخ : پاور
« : 03 اردیبهشت, 1399, 10:49:04  »
سلام
فن میچرخه ؟؟

43
آشنایی با قطعات / پاسخ : حشره کش برقی
« : 26 فروردین, 1399, 09:05:06  »
سلام
خیر مشکلی نیست ، از نظر ولتاژ جریانی مناسب این کار هست

44
سلام
خیر متاسفانه

45
کد 2301065 را مشاهده کنید

صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 111