شاخه رباتیک > ساخت ربات های پروازی

ساخت رادیو کنترولر با دسته پلستیشن

(1/2) > >>

ahmad.h74:
سلام دوستان چند روزی هست ک میخوام رادیو کنترولر بسازم اما واسم هزینه زیادی میبره و میخوام با دسته پلستیشن رادیو کنترولر ۴ کاناله بسازم کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم کمک کنید

modelermn:
از چه لحاظ کمک میخوای؟
دسته پلی استیشن بدرد نمیخوره از کجاش میخوای استفاده کنی؟

ahmad.h74:
سلام دوست عزیز.والا اطلاعاط خواسی ندارم از اینکه چطور درست میشه اما میدونم میشه از مدارش استفاده کرد فقط نمیدونم چطور باید دسته رو ب میکرو کنترولر وصل کنمو همین طور روش ارسال دیتای دریافتی از دسته ی بازی PS2 توسط فرستنده

مسئول فنی:
سلام
شما هم اطلاعات خاصی(با غلط های املایی زیاد) ندارید و هم میدونید که میشه از مدارش استفاده کرد!

جوی استیک play station برای همان دستگاه طراحی شده و ممکن است اطلاعات لازم از سیگنالینگ آن هیچ گاه منتشر نشده باشد بنابراین امکان اتصال آن به یک پردازنده دیگر امکان پذیر نباشد.

از آن جا که عملکرد رادیو کنترل نقش مهمی در حفظ ایمنی دارد و عملکرد نا درست آن ممکن است بسیار خطر ساز باشد و از آن جا که ساخت آن نیاز به دانش و تجربه زیاد دارد، پیشنهاد می گردد از رادیو کنترل های آماده استفاده کنید.

ahmad.h74:
سلام جناب مدیر.من دیدم که درست میکنن همچین چیزی و حتی پروژه کامل اونو یک سایت معتبر برای فروش گذاشته بود البته اون از ماژول هایASKاستفاده میکرد و من قصد دارم از ماژولnrf24L01استفاده کنم و اقلام مورد نیازو از فروشگاه شما خریدم و همچنین اقای محمد پور خلیلی یکی از اعضای سایت شما هم این نوع فرستنده رو ساختن. در هر حال بازهم تشکر ازشما که غلط املایی های بنده رو گرفتید.و همچنین میخواستم بگم ایا شما از همون اول از همه چیز اطلاعات داشتید یا دانشتونو بالا بردید و پله پله ترقی کردید؟؟؟.اینکه اطلاعات زیاد یا خواصی ندارم تایپیینگ گذاشتم ک اطلاعات کسب کنم مگر هدف سایت شما این نیست.و در اخر هم باید تشکر ویژه کنم از شما و انجمن بسیار پر بارتون ب جد عرض میکنم اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با مباحث رباتیک و الکترونیک و شاخه های مختلفشون در انجمن شما دیده میشه خیلی ممنونم.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version