انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: Arduino Mega 2560 – برد توسعه آردوینو مگا ۲۵۶۰  (دفعات بازدید: 197 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین ghazalme7

  • کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 1
  • امتیاز: 0
    • ديدن مشخصات
آردوینو یک برد توسعه (Development Board) است که از یک میکرو کنترلر به عنوان پردازنده و در واقع مغز مرکزی خود استفاده می کند ، این برد امکانات مختلفی را به شکل آماده بر روی خود دارد و به همین دلیل نیز کاربر را از درگیر شدن با مسائل مختلف در هنگام ساخت یک وسیله کاملا بی نیاز می کند. این برد توسعه کوچک در ابعاد،سبک و ارزان قیمت می تواند به وسیله درگاه های توسعه خود با ماژول های مختلف ارتباط برقرار کند و با استفاده از ماژول های توسعه که به شیلد ها (Shield) معروف هستند ، می توانید تقریبا هر امکانی را به این برد قدرتمند و در عین حال ساده اضافه کنید! موتور های الکتریکی را کنترل کنید ، با اینترنت ارتباط برقرار کنید و پروژه های اینترنت اشیا را اجرا کنید. می توانید با آردوینو مگا ارتباط سریال برقرار کنید و یا با شبکه موبایل (GSM) ارتباط داشته باشید. چراغ های LED ، RGB و لامپ های مختلف را کنترل کنید، با بلوتوث کار کنید و داده های GPS را دریافت و تحلیل کنید و …

کارهایی که می توانید با آردوینو انجام دهید چنان زیاد است که می توان گفت دست شما در کاربردهای آردوینو باز است. در ساختنی صد ها پروژه مختلف با آردوینو انجام شده است که می توانید آن ها را با برچسب پروژه های آردوینو ببینید.

با این برد توسعه می توانید پرینتر سه بعدی بسازید ، ربات بسازید ، دستگاه CNC بسازید ، ساعت اینترنتی داشته باشید و یا یک آنالیزور صدا بسازید ، می توانید لامپ ها و LED های مختلف را برای نورپردازی خانه خود کنترل کنید و … با آردوینو مگا دست شما چنان باز است که کارهایی که می توانید با این برد کوچک و کارا انجام دهید تقریبا نهایتی ندارد.

10 تا از بهترین دکترهای جراحی لیپوساکشن (زیبایی شکم) در ایران
10 تا از بهترین پزشکان جراح لیفت صورت و گردن در تهران و شهرهای بزرگ+ نمونه
10 تا از بهترین پزشکان جراح زیبایی بینی در تهران و شهرهای بزرگ+ هزینه
7 تا از بهترین مراکز کاشت مژه دائمی و ابرو در تهران و شهرهای بزرگ+ هزینه
« آخرين ويرايش: 28 مهر, 1398, 01:19:48 توسط ghazalme7 »