انجمن های گفتگوی روبوایکیو

لطفا به سیستم وارد یا ثبت‌نام کنید.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

لطفا برای استفاده بهتر از انجمن، ثبت نام کنید!

نویسنده موضوع: مغایرت جنس خریداری شده و جنس ارسال شده  (دفعات بازدید: 3527 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین yektanic

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
با سلام
من با شماره فاکتور 19860 سنسور gp2s04 خریداری نمودم که قطعه دریافتی فقط شباهت ظاهری با این سنسور دارد ولی چیدمان پایه ها و شماره قطعه متفاوت می باشد.

آفلاین admin

• مدیر سایت
  • بابا حرفه ای
  • ارسال: 351
  • بهترین ها برای روبوایکیو
    • ديدن مشخصات
سلام
ممنون که اطلاع دادید لطفا ببینید پشت سنسور چیزی نوشته شده یا خیر
و اطلاع دهید
این محصول هم از بازار داخل تهیه شده بود هم فروشگاه محصول را وارد کرده بود ممکن است اشتباه از اینجا باشد

آفلاین mohammad541

• کاربر جدید
  • *
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
باسلام وخسته نباشید،فروشگاهتون بسیارخوب وپاسخگویی تلفنی عزیزانی که پاسخگو وپیگیرهستندعالی هست،اماکارانجام شده خالی ازایراد نیست ،من برای اولین بار ازفروشگاه خریدکردم وایراداتی مشاهده شده رو براتون میگم
1- مقدار وات مقاومتهایی که درخواست من بوده نیم وات بود،برام یک وات فرستادن
2- من سفارش خمیرسیلیکون داشتم برام چسب سیلیکون فرستادن ،که اونم قسمت ته تیوب خشک شده بود
3- ترانزیستوری که فرستادن ،بین امیتور و کلکتور نشتی اهمی داره(توضیح اینکه ازهمین ترانزیستورازقبل روی مدارهست وهیچ نشتی نداره) ،شماره ترانزیستور2n3773
« آخرين ويرايش: 10 دی, 1392, 01:27:03 توسط mohammad541 »

آفلاین mehdi

• یه دنگ از سایت به نامشه
  • ارسال: 881
    • ديدن مشخصات
باسلام وخسته نباشید،فروشگاهتون بسیارخوب وپاسخگویی تلفنی عزیزانی که پاسخگو وپیگیرهستندعالی هست،اماکارانجام شده خالی ازایراد نیست ،من برای اولین بار ازفروشگاه خریدکردم وایراداتی مشاهده شد رو برایتون میگم
2- خمیرسیلیکونی که فرستادن ،قسمت ته تیوب خشک شده بود
3- ترانزیستوری که فرستادن ،بین امیتور و کلکتور نشتی اهمی داره(توضیح اینکه ازهمین ترانزیستورازقبل روی مدارهست وهیچ نشتی نداره) ،شماره ترانزیستور2n3773
برای من هم پیش اومده ولی باید در نظر داشت روزی چندین نفر مثل من و شما از این فروشگاه خرید میکنن و این اشتباهات ممکنه ولی در کل برای یه فروشگاه که چندین سال سابقه داره چیز خوبی نیست البته من از فروشگاه هایی که خیلی ادعا داشتند خرید کردم و این مشکلات به وجود اومده.

آفلاین mehdi

• ديدن مشخصات
اینو از مدیران سایت می پرسم

اگر اپ امپ خریده باشیم و بعد متوجه بشیم اشتباهی برامون فرستادن و اون مدل نیست باید چی کار کنیم؟

آفلاین admin

• مدیر سایت
  • بابا حرفه ای
    • ديدن مشخصات
اینو از مدیران سایت می پرسم

اگر اپ امپ خریده باشیم و بعد متوجه بشیم اشتباهی برامون فرستادن و اون مدل نیست باید چی کار کنیم؟
اگر اشتباه از فروشگاه باشد فروشگاه تمام هزینه ها را بعهده میگیرد و ای سی مورد نظر شما را ارسال میکند
لطفا با مسول فروش تماس بگیرید و هماهنگ شوید
در موردی که شما اشتباه خریدید عملا کاری از ما بر نمیاید

آفلاین admin

• مدیر سایت
  • بابا حرفه ای
    • ديدن مشخصات
باسلام وخسته نباشید،فروشگاهتون بسیارخوب وپاسخگویی تلفنی عزیزانی که پاسخگو وپیگیرهستندعالی هست،اماکارانجام شده خالی ازایراد نیست ،من برای اولین بار ازفروشگاه خریدکردم وایراداتی مشاهده شد رو برایتون میگم
2- خمیرسیلیکونی که فرستادن ،قسمت ته تیوب خشک شده بود
برای من هم پیش اومده ولی باید در نظر داشت روزی چندین نفر مثل من و شما از این فروشگاه خرید میکنن و این اشتباهات ممکنه ولی در کل برای یه فروشگاه که چندین سال سابقه داره چیز خوبی نیست البته من از فروشگاه هایی که خیلی ادعا داشتند خرید کردم و این مشکلات به وجود اومده.

با توجه به تنوع محصولات و قطعات الکترونیکی و حجم سفارشات بالاخره احتمال اشتباه در ارسال هست . ولی همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید فروشگاه موظف است عین محصول درخواستی را برای شما ارسال کند
اگر در خرید مشکل از فروشگاه باشد فروشگاه موظف به ارسال محصول مورد نظر شماست
هر مشکلی در این زمینه بود در همین بخش اعلام کنید یا به ایمیلهای روبوایکیو ارسال نمایید
با تشکر

آفلاین mehdi

• ديدن مشخصات
خیلی ممنون :)